Ons Span

Voorsitter – Herman Meiring –geluk@absamail.co.za

Tesourier – Jan Pienaar – jan@bultfonteinboertjiefees.co.za

Sekretaresse – Elri de Klerk – info@bultfonteinboertjiefees.co.za

Kaartjies – Nico Buys – nico@bultfonteinboertjiefees.co.za

Kunstenaars – Pieter Buys – pieter@bultfonteinboertjiefees.co.za

  

Klank – Capital Sounds – Brian van Emmenis en Louis van Aswegen

Uitstallers – Jackie Kapp – Jackie@bultfonteinboertjiefees.co.za

Pluimvee – Martin Combrinck – lianacombrinck@gmail.com

Beeste – Cois Marais – cois@bultfonteinboertjiefees.co.za

Perde – Johan du Plooy – johan@bultfonteinboertjifees.co.za

Skape – Piet Pelser – pcpelser@cmw.co.za

Skaapskeer – Erika Bezuidenhout – jorikatrust@mweb.co.za

Kompetisies en Vermaak – Engela van Vuuren en Magda Ellis – engela@bultfonteinboertjiefees.co.za en magda@bultfonteinboertjiefees.co.za

Karavane – Dawie Strauss – davejstrauss@outlook.com

Badkamers – Vital Hygiene – Lizelle Brits

Bemarking – Skole – Johan du Preez – jmdup53@gmail.com